پاد سیستم چیست؟

خرید ویپ و پاد با قیمت ارزان و ضمانت اصالت کالا

انتخاب بهترین  برند برای خرید ویپ
پاد سیستم چیست؟
انواع مختلف جویس کدام اند؟

پاد سیستم چیست؟

پاد سیستم

پاد سیستم‌ها نوعی ویپ هستند که  معمولا با سایز کوچک ترشان از دستگاه ویپ شناسایی می‌شوند اما تفاوت‌های دیگری نیز دارند. این دستگاه‌ها معمولا از یک باتری داخلی برخوردارند و نیازی به خرید باتری ندارند. اگر برای ترک سیگار قصد خرید ویپ را دارید بهتر است قبل از خرید این مقاله را مطالعه کنید زیرا پاد‌ها معمولا در میان افراد سیگاری محبوبیت بیشتری دارند.

برخی از کمپانی‌های تولید کننده‌ی پاد، در کارخانه آن را با جویس پر می‌کنند و هنگام خرید پاد باید آن را با طعم دلخواه انتخاب کنید و دیگر دردسر پر و خالی کردن آن را ندارید اما مدل‌های دیگری هم وجود است که با شارژ کردن قابلیت استفاده‌ی مجدد، و تجربه‌ی طعم‌های مختلف را برای شما فراهم می‌کند.

 

تفاوت ویپ پاد و ویپ ماد

ویپ پادها کاملا مناسب افرادی طراحی شده اند که به سیگار علاقه دارند. پس اگر قصد ترک سیگار را دارید یا می‌خواهید هنگام کشیدن سیگار، دود و بوی آن باعث اذیت و آزار اطرافیانتان نشود، پاد سیستم‌ها پیشنهاد فوق العاده‌ای برای شماست.

و اما ویپ ماد‌ها یا ماد سیستم‌ها کمی حرفه‌ای تر از ویپ پادها هستند؛ زیرا قدرت تولید بخار بیشتری دارند و برای انجام تریک‌های هنری نیز استفاده می‌شود، همچنین سایز بزرگتری دارند و دارای صفحه نمایش برای انجام تنظیمات هستند به همین دیل چیپست‌های حرف‌ای تری در آن ها قرار گرفته که باعث افزیش وزن این دستگاه نسبت به پاد‌ها شده است.

از ویژگی‌های مثبتی که می‌توان برای ویپ مادها اشاره کرد قابلیت تنظیم بر اساس نیاز شخصی و میزان مصرف است که به کمک صفحه نمایش آن قابل انجام است.

با این حال توجه داشته باشید که اتخاب دستگاه ویپ کاملا سلیقه‌ای و بر اساس ترجیح شخصی صورت می‌گیرد. همچنین مواردی از قبیل: میزان هزینه برای خرید ویپ، شکل، ابعاد و اندازه، توان و قدرت خروجی بخار و ... ممکن است در تصمیم گیری بین پاد و ماد تاثیر گذار باشد

 

تفاوت جویس پاد و ویپ

معمولا جویسی که در پادها استفاده می‌شود نیکوتین بیشتری دارد به همین دلیل نیز افراد سیگاری آن را بیشتر می‌پسندند. شاید برایتان این سوال پیش بیاید که چرا این جویس‌ها را در ویپ استفاده نمی‌کنند؟ جویس‌های نیکوتین دار، با نام نیکوتین سالت‌ها در بازار عرضه می‌شوند. ساختار این نیکوتین سالت‌ها به گونه‌ای است که در ویپ‌ها عملکرد خوبی ندارد و بعضا ممکن است باعث خرابی دستگاه ویپ شوند؛ به همین دلیل جویس‌ها در طعم مختلف مناسب ویپ و پاد است اما نکوتین سالت‌ها فقط برای پاد استفاده می‌شوند.

 

انتخاب بهترین جویس در خرید ویپ
خرید ویپ

همانطور که گفته شده سالت نیکوتین‌ها از نیکوتین بیشتری برخوردارند، پس در صورتی که حس کردید به نیکوتین بیشتری نیاز دارید به هیچ عنوان از این جویس‌ها در ماد استفاده کنید زیرا این مایعات برای ویپینگ به صورت مستقیم با ریه طراحی نشده‌اند و در نهایت احساس خشن و دردناکی برایتان رقم می‌زنند. علاوه بر این چون نیاز نیست در هر کام مقدار زیادی نیکوتین را ویپ کرد، می‌توانید حجم کمتری را خریداری کنید و در مخزن‌های کوچک پاد یا ویپ قلمی ریخته و ویپ کنید.

یکی دیگر از ویژگی‌های مثبت دستگاه پاد، این است که در آن هم از جویس‌های معمولی و هم از نیکوتین سالت‌ها می‌توان استفاده کرد. اما توصیه‌ی ما به شما در خرید جویس، انتخاب جویس‌های کم نیکوتین است؛ زیرا ضرر کمتری به ریه و بدن شما می‌رسانند و در کل کم خطر تر هستند.

تا كنون نظري ثبت نشده است
امکان ارسال نظر برای مطلب فوق وجود ندارد